Jason Blum ir James Wan studijos užsiims bendra siaubo filmų gamyba

Dvi garsiausios studijos, besispecializuojančios siaubo filmų kūrime – Jasono Blumo „Blumhouse“ ir Jameso Wano „Atominis monstras“ – baigė susijungimą. 2024 m. sausio 2 d. Jasonas Blumas apie tai paskelbė savo socialinėje žiniasklaidoje:

„Mūsų sandoris baigtas. Nuo šios dienos „Blumhouse“ ir „Atomic Monster“ yra oficialiai kartu. Dabar dvi aukščiausios klasės siaubo filmų gamybos įmonės dirbs kartu po vienu stogu. “

Pranešimas apie susijungimą buvo paskelbtas prieš pasirodant antgamtiniam siaubo filmui „Prakeikti vandenys“ – Bryce’o McGuire’o debiutinis kaip režisieriaus darbas. Filmą, kurio platintojas „Universal Pictures“ bus pristatytas 2024 m. sausio 5 d. Pagrindinius vaidmenis filme atliko Wyattas Russellas ir Kerry Condon. Blumhouse ir Atomic Monster anksčiau bendradarbiavo kuriant siaubo filmą M3GAN 2022 m., o apie galimą jų susijungimą pirmą kartą buvo pranešta 2022 m. lapkritį.

Ką susijungimas reiškia Blumhouse ir Atomic Monster?

Po susijungimo įmonės ir toliau veiks kaip atskiri prekių ženklai, išlaikant kūrybinį savarankiškumą ir unikalų stilių. Tikimasi, kad šis derinys sustiprins bendrą jų gamybos apimtį, o „Atomic Monster“ naudos „Blumhouse“ infrastruktūrą filmų ir televizijos veiklai plėtoti ir naujo turinio, įskaitant žaidimus, kūrimui. Žvelgiant į ateitį, „Atomic Monster“ taip pat turės naudos iš šiuo metu „Blumhouse“ sudaryto sandorio su „Universal Pictures“.