Edas ir Lorena Vorenai – vieni garsiausių paranormalių reiškinių tyrinėtojų Amerikos istorijoje – visą gyvenimą paskyrė kovai su piktosiomis jėgomis. Sutuoktiniai kruopščiai dokumentavo savo bylas, kurios dabar tampa įkvėpimo šaltiniu ne tik jų tiesioginiams pasekėjams, bet ir kino kūrėjams.

Trečiajame „Išvarymo“ filme pasakojama tikra 1981 m. Konektikuto valstijoje įvykusi istorija. Už nužudymą teisto Arnio Džonsono advokatai teigė, kad vaikiną buvo užvaldęs demonas ir todėl jis negalėjo būti atsakingas už savo veiksmus. Tai buvo pirmasis „demoniško užvaldymo“ gynybos atvejis JAV teismų istorijoje.

Susidomėję byla, Edas ir Lorena Vorenai (aktoriai Vera Farmiga ir Patrick‘as Wilson‘as) ima gilintis į įvykių aplinkybes. Sutuoktinių tyrimas atskleidžia, kad prieš užvaldydamas Arnį, demonas į mūsų pasaulį pateko per 11-metį berniuką Deividą. Paranormalių reiškinių tyrinėtojai netrukus suvokia, kad susidūrė su dar neregėta pragariška galia, grasinančia pražudyti ne tik Arnį, bet ir juos pačius.

Kraują stingdantį siaubo filmą „Išvarymas 3: velnias privertė mane tai padaryti” žiūrėkite tik kinuose nuo birželio 4 d.