Dykuma, egzotika ir nuostabi draugystė tarp berniuko ir kupranugario – filme visai šeimai „Sacharos princai“.

12-metis Zodis gyvena šalia didingosios Sacharos dykumos. Vieną dieną, pakeliui į mokyklą, berniukas sutinka mažą kupranugariuką. Vienišo ir pasimetusio gyvūno tėvų aplinkui nematyti, tad Zodis nusprendžia parsivesti jį namo ir užauginti. Berniukas pavadina pamestinuką Tehu ir pamažu su juo susidraugauja. Tačiau Tehu nėra paprastas, eilinis kupranugaris.

Vietinė veterinarijos gydytoja Džiulija, apžiūrėjusi Tehu, atkreipia dėmesį į ilgas, tvirtas kojas, kurios suteikia gyvūnėliui ištvermės ir neapsakomo greičio. Zodžiui šauna mintis ištreniruoti Tehu ir kartu su juo sudalyvauti pagrindinėse regiono kupranugarių lenktynėse Abu Dabyje.

Pradėjus treniruotes, Tehu pastebi vietinis brakonierius. Iš karto supratęs, kiek šis kupranugaris vertas, jis nedvejodamas jį pagrobia. Bet Zodis – ne iš kelmo spirtas. Jis išlaisvina savo bičiulį ir kartu su juo leidžiasi į nuostabią kelionę per Sacharos dykumą. Joje bičiuliams teks išgyventi nuožmią smėlio audrą, pereiti druskos pluta padengtą jūrą ir patirti kitų pavojingų bei įsimintinų nuotykių.

Visai šeimai skirtas nuotykių filmas apie nuostabią berniuko ir kupranugario draugystę „Sacharos princai“ Lietuvoje pradedamas rodyti rugpjūčio 18 dieną.